Ons team

Het team van het Institut français NL bestaat uit Franse en Nederlandse medewerkers verspreid over heel Nederland: bij de Franse ambassade in Den Haag en bij de Faculteit der Letteren van de Rijksuniversiteit Groningen.

Directie

Institut français NL / Dienst voor Samenwerking en Culturele Actie
Anna Paulownastraat, 76 – 2518 BJ Den Haag

David Behar

Ambassaderaad voor culturele zaken
Directeur van het Institut français NL

David Behar is een diplomaat en hij heeft in september 2021 de leiding overgenomen van het Institut français NL, na drie jaar in Zweden als zaakgelastigde van de Franse ambassade. Hij is specialist in Europese en strategische aangelegenheden. Hij is gepromoveerd in de sociologie (École des hautes études en sciences sociales) en heeft gewerkt en lesgegeven in Turkije (Galatasaray Universiteit), Italië (Europees Universitair Instituut, Florence) en Frankrijk (Sciences Po – Paris School of International Affairs).


Sophie Chartier

Adjunct-directeur
sophie.chartier@institutfrancais.nl

Sophie Beckrich

Algemeen secretaresse
sophie.beckrich@institutfrancais.nl

Pascale Fila

Medewerker culturele samenwerking
pascale.fila@institutfrancais.nl

Afdeling culturele samenwerking

Institut français NL
Anna Paulownastraat, 76 – 2518 BJ Den Haag

Sophie Chartier

Attachée voor culturele samenwerking
sophie.chartier@institutfrancais.nl

Gala-Alexa Amagat

Adjunct-attachée voor culturele samenwerking
gala-alexa.amagat@institutfrancais.nl

Afdeling universitaire en wetenschappelijke samenwerking

Institut français NL
Anna Paulownastraat, 76 – 2518 BJ Den Haag

Landry Charrier

Attaché voor universitaire en wetenschappelijke samenwerking
landry.charrier@institutfrancais.nl

Marnix Satter

Medewerker universitaire en wetenschappelijke samenwerking
marnix.satter@institutfrancais.nl

Afdeling taalkundige en onderwijskundige samenwerking

Institut français NL
Anna Paulownastraat, 76 – 2518 BJ Den Haag

Jean-François Rochard

Attaché voor taalkundige en onderwijskundige samenwerking
jf.rochard@institutfrancais.nl

Cécile Heijnen

Medewerker onderwijskunde, coördinator DELF scolaire
cecile.heijnen@institutfrancais.nl

Afdeling cursussen

Institut français Groningen
Harmoniegebouw

Oude Kijk in het Jatstraat, 26 – 9712 EK Groningen

Sandra Gauchez

Manager Cursussen
s.m.gauchez@rug.nl

Guus Buter

Vertaler
g.buter@rug.nl

Afdeling projecten en communicatie

Institut français NL
Anna Paulownastraat, 76 – 2518 BJ Den Haag

Marine Laurent

Communicatiemanager
marine.laurent@institutfrancais.nl

Communicatiemedewerker

Administratie

Institut français NL
Anna Paulownastraat, 76 – 2518 BJ Den Haag

Loïc Leroy

Boekhouder
loic.leroy@institutfrancais.nl