Ons team

Het team van het Institut français des Pays-Bas bestaat uit Franse en Nederlandse medewerkers verspreid over heel Nederland: bij de Franse ambassade in Den Haag, bij het consulaat-generaal in Amsterdam en bij de Faculteit der Letteren van de Rijksuniversiteit Groningen.

Directie

Ambassade van Frankrijk in Nederland
Anna Paulownastraa, 76 – 2518 BJ Den Haag

David Behar

Ambassaderaad voor culturele zaken
Directeur van het Institut français des Pays-Bas

David Behar is een diplomaat en hij heeft in september 2021 de leiding overgenomen van het Institut français des Pays-Bas, na drie jaar in Zweden als zaakgelastigde van de Franse ambassade. Hij is specialist in Europese en strategische aangelegenheden. Hij is gepromoveerd in de sociologie (École des hautes études en sciences sociales) en heeft gewerkt en lesgegeven in Turkije (Galatasaray Universiteit), Italië (Europees Universitair Instituut, Florence) en Frankrijk (Sciences Po – Paris School of International Affairs).

Afdeling culturele samenwerking

ConsulaatGeneraal van Frankrijk
De Boelelaan, 7 – 1083 HJ Amsterdam

Openstaande functie

Adjunct-directrice
Attachee voor culturele samenwerking

Pascale Fila

Medewerker culturele samenwerking
pascale.fila@institutfrancais.nl

Afdeling universitaire en wetenschappelijke samenwerking

Ambassade van Frankrijk in Nederland
Anna Paulownastraat, 76 – 76 2518 BJ Den Haag

Landry Charrier

Attache voor universitaire
en wetenschappelijke samenwerking
landry.charrier@institutfrancais.nl

Christiaan Seemann

Medewerker universitaire
en wetenschappelijke samenwerking
christiaan.seemann@institutfrancais.nl

Afdeling taalkundige en onderwijskundige samenwerking

Ambassade van Frankrijk in Nederland
Anna Paulownastraat, 76 – 76 2518 BJ Den Haag

Jean-François Rochard

Attaché voor taalkundige en
onderwijskundige samenwerking
jf.rochard@institutfrancais.nl

Cécile Heijnen

Medewerker onderwijskunde,
coördinator DELF scolaire
cecile.heijnen@institutfrancais.nl

Afdeling projecten en communicatie

Ambassade van Frankrijk in Nederland
Anna Paulownastraat, 76 – 76 2518 BJ Den Haag

Gala-Alexa Amagat

Beleidsmedewerker culturele en
wetenschappelijke samenwerking
gala-alexa.amagat@institutfrancais.nl

Eva Monnier

Communicatiemanager
eva.monnier@institutfrancais.nl

Afdeling cursussen

Rijksuniversiteit Groningen
Oude Kijk in het Jatstraat, 26 – 9712 EK Groningen

Sandra Gauchez

Manager Cursussen
s.m.gauchez@rug.nl

Guus Buter

Vertaler
g.buter@rug.nl

Administratie

Ambassade van Frankrijk in Nederland
Anna Paulownastraat, 76 – 76 2518 BJ Den Haag

Nicolette Groot

Managementassistent
nicolette.groot@institutfrancais.nl

Loïc Leroy

Boekhouder
loic.leroy@institutfrancais.nl

Openstaande functie

Algemeen secretaresse